Darbo laikas 08:00 - 20:00    |    +37064649730  info@nuomokim.lt

Žaidimai

PlayStation 5 (PS5) turi daugybę naujovių, lyginant su ankstesniomis PlayStation konsolėmis. Pirmiausia, PS5 yra labai galinga konsolė, turinti daug greitesnius procesorius ir gerą grafinį vaizdą. Tai leidžia žaidimams atrodyti labai realistiškai ir sukuria stiprų įspūdį žaidėjams.

 

Savaitgalio malonumus su PlayStation 4 konsole galima rasti įvairiais būdais. Kai kuriems žmonėms tai gali būti tik vienas popietės žaidimas, o kitiems tai gali būti intensyvus savaitgalio žaidimų maratonas.

 

Logitech G29 žaidimų vairas ir pedalai. Tinka PlayStation 3 / PlayStation 4 / PC. Niekada daugiau nebenorėsite lenktyniauti su įprastu valdikliu, kai prie valdiklio pasirinkimo pridėsite Driving Force. G29 žaidimų vairas yra skirtas naujausiems lenktyniniams žaidimams. „G29 Driving Force“ taip pat veikia jūsų kompiuteryje naudojant „Logitech Gaming Software“.

 

Pokerio žaidimas su gera kompanija – populiari veikla kiekvieno sezono metu. Vos pradarę šį lagaminėlį, pasijusite lyg būtumėte viename geriausių kazino.

Rinkinį sudaro 5 lošimo kauliukai, 2 kortų kaladės, 1 mažo statymo žetonas, 1 didelio statymo žetonas, 1 dalintojo žetonas bei 500 žetonų su vertėmis. Rinkinys pristatomas aliuminio dėkle.

 

Į viršų