Darbo laikas 08:00 - 20:00    |    +37064649730  info@nuomokim.lt

Progoms

Akimirksniu išspausdinkite nuotrauką ir nedelsdami pradėkite kurti atsiminimus. Naudodami įtaisytą veidrodėlį ir žiedinį apšvietimą pasidarykite tobulą asmenukę arba sujunkite su programėle „Canon Mini Print“ ir jos nuotoliniu užraktu sukurkite nepaprastą grupinę nuotrauką – visa tai su „Canon Zoemini S“. Su šiuo kišeniniu 8 megapikselių fotoaparato spausdintuvu galėsite sukurti geriausius kadrus. Žiedinis apšvietimas tobuloms asmenukėms, nuotolinis užraktas naudojantis išmaniuoju telefonu su programėle „Canon Mini Print“ ir akimirksniu išspausdinamos nuotraukos lipnia nugarėle – tai būtinas priedas nuotraukų entuziastams. Naudodami šį išmanų dvifunkcį įrenginį, galėsite juo ir fotografuoti, ir spausdinti. Dėl 8 megapikselių fotoaparato, „Micro SD“ kortelės lizdo* ir „Zink™“ technologijos, „Canon Zoemini S“ yra viskas, ko jums reikia nuotraukoms kelyje.

 

Salora Full HD Beamer 60BFM4250

Projektorius turi HDMi, dvi USB jungtis. Taip pat galima pajungti be vieliu, wi-fi vaizdo perdavimu ir telefono ar kompiuterio ekrano vaizdą perduoti vos vienu mygtuko paspaudimu. Yra nuotolinio valdymo pultelis.

Projektorius labiau skirtas naudoti namų sąlygomis, žiūrėti filmus, nuotraukas. Žinoma galite pravesti ir renginį.

Velleman muzikos šviesų nuoma.

Puikiai tiks į vakarėlius įnešti gyvumo bei suteiks smagią nuotaiką.

Šviesos reaguoja į muzikos ritmą, garsą. Galima reguliuoti.

 

JBL PartyBox 310 yra galinga belaidė garso sistema, kuri yra skirta naudoti renginiuose, vakarėliuose. JBL gerai žinomas garso įrangos gamintojas, gali pasiūlyti kokybišką garsą ir įvairias funkcijas, kurios padės užtikrinti, kad jūsų renginys būtų ne tik garsus, bet ir neprilygstamai pramogingas.

 

Ypač paprastas naudoti D3100 modelio fotoaparatas – tai puikus kiekvienos šeimos, norinčios turėti nuostabių nuotraukų, pasirinkimas. Nesvarbu, ar norite sukurti šeimos portretą, ar ryškią bėgiojančių vaikų nuotrauką, vadovo režimu pavyks akimirksniu užfiksuoti nuostabias nuotraukas. D filmo funkcija leidžia įrašyti viso dydžio HD vaizdo klipus ir itin kokybiškai užfiksuoti judesius tiek dieną, tiek naktį.

 

Į viršų