Darbo laikas 08:00 - 20:00    |    +37064649730  info@nuomokim.lt

Villager VPS 290

Benzininis aeratorius – skarifikatorius Villager VPS 290, 40cm, 4.0kW

Norint mėgautis gražia veja nepakanka vien ją pjauti, laistyti ir tręšti. Būtina periodiškai atsikratyti senos žolės liekanų, samanų ir kitos nepageidaujamos augmenijos, aeruoti veją ir esant būtinybei rekonstruoti dirvožemį.

Vejos skarifikavimas – ekologiškas, saugus ir vejai labai naudingas priežiūros būdas. Veją skarifikuoti galima specialiu vejos skarifikatoriumi arba specialiu grėbliu. Vejos skarifikatorius – tai specialus mechanizmas kuriuo 1-3 cm suraižoma veja ir nuo jos paviršiaus pašalinamos samanos, vejos veltinis, augalų bei jų liekanų perteklius, senos šaknys ir kitos organinės šiukšlės. Skarifikavimo metu supjaustomi vejoje esantys kupstai, kad veja gautų daugiau deguonies.

Aeratorius – įrenginys, kurio pagrindinė funkcija yra suvarpyti dirvožemį siekiant pagerinti drėgmės, oro, trąšų ir mikroelementų pasisavinimą. Aeravimo metu suformuojamos siauros duobutės arba įpjovos, kurios lemia, kad dirvožemis lengviau gauna minėtų augimui būtinų elementų, skatinamas naujų šaknų dygimas. Aeratorių galima naudoti visus metus periodiškai „šukuojant“ veją ir tokiu būdu rūpintis, kad veja atrodytų idealiai.

Benzininai aeratoriai visada buvo laikomi kokybiškiausiais. Kaip kitus benzininių aeratorių privalumus galima įvardyti mobilumą ir didelį variklio galingumą. Benzininiai aeratoriai neperkaista ir yra pajėgūs vienu kartu apdoroti labai dideles teritorijas. 

Aeratoriaus – skarifikatoriaus nuomos kaina:

3h – 25 eur.

8h – 35 eur.

Para – 50 eur.

Užstatas: 100 eur.

*gaunama ir grąžinama su pilnu baku.

**galimas pristatymas už papildomą mokestį.

***galima skarifikavimo- aeravimo paslauga.

Į viršų