Darbo laikas 08:00 - 20:00    |    +37064649730  info@nuomokim.lt

Karcher vacuum wv2 plus

Karcher Vacuum WV2 Plus yra be laidų langų valymo prietaisas, skirtas efektyviai valyti ir nusausinti stiklo paviršius. Šis prietaisas turi dvigubą naudojimą – jį galima naudoti kaip vakuumą, kuris siurbia purvą ir vandenį iš stiklo paviršiaus, arba kaip šluotą, kuris išsausina stiklą ir palieka jį be vandens lašų.

Karcher Vacuum WV2 Plus yra labai lengvas ir patogus naudoti. Jis taip pat turi keletą privalumų, pavyzdžiui, greitai įsijungia ir puikiai tinka valyti ir sausinti mažus stiklo paviršius, tokius kaip langai, veidrodžiai, dušo kabina ir tt.

Šio prietaiso baterija užtikrina ilgą darbo laiką, o vandens rezervuaras yra pakankamai talpus, kad jums nereiktų visą laiką tuštinti. Karcher Vacuum WV2 Plus taip pat turi specialų kempinėlį, skirtą švelniai valyti stiklo paviršius.

Visumoj, Karcher Vacuum WV2 Plus yra patogus, efektyvus ir patikimas prietaisas, kuris padeda lengvai ir greitai valyti ir nusausinti stiklo paviršius be vandens lašų ir purvo. Tai geras pasirinkimas tiems, kurie nori greitai ir efektyviai išvalyti stiklo paviršius.

Nuomos kaina:

8h – 5 eur

Para – 10 eur

Dvi paros 15 eur

Daugiau nei dvi paros 5 eur / para.

Užstatas: 50 eur

*galimas atvežimas

Į viršų