Darbo laikas 08:00 - 20:00    |    +37064649730  info@nuomokim.lt

JBL PartyBox 310

JBL PartyBox 310 yra galinga belaidė garso sistema, kuri yra skirta naudoti renginiuose, vakarėliuose. JBL gerai žinomas garso įrangos gamintojas, gali pasiūlyti kokybišką garsą ir įvairias funkcijas, kurios padės užtikrinti, kad jūsų renginys būtų ne tik garsus, bet ir neprilygstamai pramogingas.

JBL PartyBox 310 yra galingas belaidis garsiakalbis su dviejomis 10 colių garsiakalbio ir dviejų 2,5 colių aukštų dažnių garsiakalbių sistema. Tai leidžia garsiakalbiui pasiūlyti aiškų ir kokybišką garsą.

Be to, JBL PartyBox 310 yra paprastas naudoti, nes jis turi įvairias belaidžio ryšio galimybes, tokių kaip Bluetooth, USB ir AUX. Tai reiškia, kad galite lengvai prijungti savo muzikos šaltinį ir leisti savo mėgstamai muzikai skambėti. Be to, garsiakalbis turi įmontuotą radijo imtuvą ir galite klausytis FM radijo stočių.

JBL PartyBox 310 yra taip pat labai patogus naudoti renginiuose, nes jis turi integruotą bateriją, kuri gali suteikti iki 18 valandų muzikos grojimo laiko. Tai reiškia, kad jūs galite leisti muziką ištisą dieną, nereikalaudami papildomo maitinimo šaltinio. Be to, garsiakalbis turi įmontuotas ratukus ir rankenas, kurie padeda lengvai nešioti jį iš vietos į vietą.

Galiausiai, JBL PartyBox 310 yra sujungiamas su kitais JBL garsiakalbiais, leidžiančiais sukurti dar didesnį garsą ir pramogą. Tai daro jį idealiu pasirinkimu tiems, kurie nori ne tik geros garso kokybės, bet ir daugybės funkcijų savo renginiams.

JBL PartyBox 310 nuomos kaina:

Para – 20 eur

2 paros – 35 eur

Daugiau nei 2 paros – 15eur/ para.

Užstatas: 150 eur

*galimas pristatymas.

Į viršų