Darbo laikas 08:00 - 20:00    |    +37064649730  info@nuomokim.lt

Hobot

Apie Hobot 388

Hobot 388 turi integruotą vandens baką, kuris automatiškai užpurškia smulkią purškimo dulksną paviršių valymo metu. Zigzago judesiais ir besisukančiomis mikropluošto pagalvėlėmis nuo stiklo paviršiaus nuvalomi nešvarumai. Dėka dviejų etapų valymo proceso, stiklo paviršius kruopščiai nuvalomas. Stiklo valymo roboto naudojimas yra universalus. Jis valo visus stiklo paviršius, tokius kaip langai, stiklinės durys, veidrodžiai ir dušo kabinos. Bet juo taip pat galima valyti sienas, plyteles ir lygias grindis. Kadangi stiklo storis nėra svarbus pritaikymui, langų robotas gali būti naudojamas ir dvigubo ar kelių stiklų langams. Bet tai rekomenduojama tik vertikaliems stiklo fasadams. Nerekomenduojame jo naudoti ant stogo langų, terasų stogų ar žiemos sodų.

Valymo metu ant paviršiaus užpurškiama smulki dulksna. Kartu su zigzago judesiu ir besisukančiomis mikrofibros šluostėmis langų robotas patikimai pašalina nuo lango esančius nešvarumus.

Kaip valdyti Hobot 388?

Šiam modeliui turėsite 3 valdymo galimybes. Hobot 388 galite valdyti nuotolinio valdymo pultu. Naudokite krypties mygtukus, paspauskite start-stop arba pasirinkite valymo režimą. Be nuotolinio valdymo pulto, eziclean Hobot 388 taip pat galima valdyti išmaniuoju telefonu arba tiesiogiai paspaudus paleidimo-pauzės mygtuką ant paties roboto. Programėlės valdymas atliekamas per Bluetooth. Todėl, norėdami valdyti išmanųjį telefoną, turite būti šalia roboto. „Hobot“ programėlę galima nemokamai atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ parduotuvėse.

Kiek laiko reikia langų robotui išvalyti vienam m2?


Langų valymo robotui eziclean Hobot 388 vienam m2 išvalyti reikia apie 4 minučių. Tai priklauso nuo nešvarumo laipsnio ir paviršiaus tipo.
Langų valymo robotas su veikimu iš tinklo ir avariniu akumuliatoriumi
Hobot 388 turi būti prijungtas prie maitinimo šaltinio visą valymo laikotarpį. Mes visada rekomenduojame naudoti apsauginį lyną, kuris yra pridedamas prie roboto. Nutrūkus maitinimui, stiklo valymo robotas pasigirs akustiškai ir įsijungs jo avarinė baterija. Tačiau šių baterijų talpa nėra labai didelė, turite maks. 20 minučių laiko rankiniu būdu pašalinti robotą nuo lango.

Roboto paros nuomos kaina 15 eur. Papildoma para 5 eur.

Užstatas: 50 eur.

Į viršų