Darbo laikas 08:00 - 20:00    |    +37064649730  info@nuomokim.lt

Nikon D3100

Ypač paprastas naudoti D3100 modelio fotoaparatas – tai puikus kiekvienos šeimos, norinčios turėti nuostabių nuotraukų, pasirinkimas. Nesvarbu, ar norite sukurti šeimos portretą, ar ryškią bėgiojančių vaikų nuotrauką, vadovo režimu pavyks akimirksniu užfiksuoti nuostabias nuotraukas. D filmo funkcija leidžia įrašyti viso dydžio HD vaizdo klipus ir itin kokybiškai užfiksuoti judesius tiek dieną, tiek naktį. Pažangus „Nikon“ vaizdo apdorojimo variklis EXPEED 2 maksimaliai padidina 14,2 megapikselio CMOS jutiklio efektyvumą, tad vaizdai yra ypač aiškūs, o spalvos – gyvos. Su itin lengvu SLR D3100 paprasta nufotografuoti šeimą taip, jog visi atrodys puikiai, kad ir kur fotografuotumėte.

14,2 megapigselio DX formato CMOS vaizdo jutiklis

EXPEED 2: Pažangus „Nikon“ vaizdo apdorojimo variklis

Didelis ISO jautrumas šviesai (100–3200): išplečiamas net iki 12 800

D filmas: viso dydžio HD (1920 x 1080) vaizdo klipai

 

14,2 megapikselio DX formato CMOS vaizdo jutiklis leidžia sukurti tikroviškus, gyvų spalvų vaizdus; juose yra mažiau triukšmo, o tonų perėjimai laipsniški.

Vaizdo apdorojimo variklis EXPEED 2 leidžia tobuliau filmuoti, užtikrina didelį jautrumą ir maksimalią vaizdo kokybę.

Didelis ISO jautrumas šviesai (100–3200), išplečiamas net iki 12 800: turi automatinį ISO nustatymą, o rankiniu būdu, naudojant nustatymą „Hi1“, jį galima padidinti net iki ISO 12 800. Greičiau veikia užraktas, todėl fotografuojant greitai judančius objektus arba esant silpnam apšvietimui gerokai sumažėja susiliejusių vaizdų tikimybė.

VADOVO režimas: sparčiai veikianti ir paprasta naudoti fotoaparato teikiama pagalba. Išsiaiškinus, kokios nuotraukos norite, automatiškai parenkami optimaliausi nustatymai, todėl sulauksite išties puikaus rezultato. Ekrane teikiami vaizdų pavyzdžiai, iš kurių matysite, kaip pakis vaizdas, pritaikius siūlomus nustatymus.

D filmas – viso dydžio HD (1920 x 1080) vaizdo klipai: puikių didelės raiškos (HD) vaizdo klipų su garsu įrašymas. Didelis fotoaparato vaizdo jutiklis ir didelis ISO jautrumas užtikrina išskirtinę vaizdo kokybę. Naudodami „NIKKOR“ objektyvus galėsite sukurti kino efektų, o tada atlikti paprastus klipų redagavimo veiksmus, pvz., ištrinti scenas ar įrašyti konkrečius kadrus kaip nejudančius vaizdus, – tai galėsite atlikti tiesiai fotoaparate.

Tiesioginė peržiūra naudojant scenos automatinio pasirinkimo valdiklį: nesudėtingas vaizdų komponavimas LCD ekrane. Scenos automatinio pasirinkimo valdiklis parinks pageidaujamai scenai ir objektui užfiksuoti tinkamiausią režimą, o nuolatinio pagalbinio AF (AF-F) režimu objektai bus sufokusuoti net nespaudžiant užrakto atleidimo mygtuko.

Dideliame 7,5 cm (3 col.), didelės skyros LCD ekrane patogu peržvelgti pagrindinę fotoaparato informaciją, o peržiūrėti ir redaguoti nuotraukas bei filmus – vienas malonumas.

Nepaprastai tiksli 11 taškų automatinio fokusavimo sistema teikia greitą ir tikslią automatinio fokusavimo aprėptį visame kadre. Keturi AF sričių režimai, įskaitant 3D sekimo AF, užtikrina gauto vaizdo ryškumą net tada, kai objektas nėra centre arba greitai ir visiškai nenuspėjamai juda.

Naudojant aktyvųjį „D-Lighting“ automatiškai išskiriamos detalės ryškiose vietose ir šešėliuose, todėl gauti vaizdai sužavės natūraliais kontrastais.

„Picture Control“ (nuotraukų kokybės reguliavimo režimai) leidžia prieš fotografuojant nustatyti vaizdo pobūdį ir nuotaiką. Rinkitės iš šešių nustatymų: standartinis, gyvas, neutralus, vienspalvis, portretas ir kraštovaizdis.

Išplėstinės redagavimo fotoaparate funkcijos leidžia redaguoti ir tobulinti vaizdus ir filmus tiesiog fotoaparate. Technologija teikia įvairias funkcijas, pvz., „raudonų akių“ efekto koregavimo ir greito retušavimo, taip pat nemažai filtro efektų.

Dviguba integruota dulkių mažinimo sistema: vaizdo jutiklio valymo ir oro srauto valdymo sistemos šalina dulkes nuo fotoaparato vaizdo jutiklio, kad vaizdai būtų aiškūs ir be dėmių.

Lengvas korpusas ir išskirtinės ergonominės savybės: fotoaparatą nesunku patikimai laikyti, todėl patogu naudoti. Dažnai naudojamoms funkcijoms, pvz., tiesioginei peržiūrai, D filmui ir užrakto atleidimui, skirti valdikliai sumontuoti taip, kad juos naudoti išties paprasta.

8h – 10 eur

Para – 15 eur

Savaitgalis – 20 eur

Savaitė – 25 eur

Užstatas – 50 eur

 

*galimas pristatymas

**galima fotografavimo paslauga

Į viršų